Liga Mistrzów
Drodzy Rodzice,
informujemy, że w sobotę, 30 maja, spotkamy się jak zwykle o 18:00 w naszej salce przy Neonowej (ul. Dębowa 1).
W trakcie spotkania, będziemy również oglądać finał Ligi Mistrzów.
Zachęcamy wszystkich, aby zabrali ze sobą jakieś przekąski/chrupki, którymi będziemy mogli podzielić się podczas meczu.
Spotkanie zakończymy około godziny 21:30.
Pozdrawiamy, SDC