Liga Mistrzów

Drodzy Rodzice,

informujemy, że w sobotę, 30 maja, spotkamy się jak zwykle o 18:00 w naszej salce przy Neonowej (ul. Dębowa 1).

W trakcie spotkania, będziemy również oglądać finał Ligi Mistrzów.

Zachęcamy wszystkich, aby zabrali ze sobą jakieś przekąski/chrupki, którymi będziemy mogli podzielić się podczas meczu.

Spotkanie zakończymy około godziny 21:30.

Pozdrawiamy, SDC

Post by admin