Ogłoszenia

Informacje z ostatniej chwili

W razie pytań prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer, z którego Państwo otrzymali powyższą wiadomość.

Drodzy Rodzice, w najbliższy weekend młodzież SDC organizuje „Noc w Parafii” od godz. 18:00 w sobotę (18 listopada) do 12:00 w niedzielę. Tegoroczny program obejmuje spotkanie formacyjne od jednego z tych młodzieży, nocna adoracja, turnieje w Ping Ponga, bilard, piłkarzyki, FIFA i inne gry konsolowe, karaoke, a także przygotowanie i pieczenie własnej pizzy. W niedziele  więcej...

Drodzy rodzice, Informujemy, że w dniu dzisiejszym spotkanie SDC od godziny 18:30 do 20:30 (spotykamy sie w parafii a potem gramy w piłkę w szkole SP6). Jutro (11 list) spotkanie normalne od 18:00 do 20:00 (spotykamy sie na orliku a później w parafii). Pozdrawiamy. SDC.

Drodzy Rodzice, informujemy, że w ten piątek mamy spotkanie w parafii od 18:30 do 20:30. Sala SP6 jest obecnie remontowana, dlatego spotkanie zostanie zorganizowane w parafii. Natomiast w sobotę mamy Sobotę SDC, zbiórka o 18:00 na orliku, a następnie w parafii do godziny 22:30. Pozdrawiamy, SDC.

W razie pytań prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer, z którego Państwo otrzymali powyższą wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że pierwsze spotkanie Stowarzyszenia SDC w Swarzędzu (Parafia Świętego Józefa Rzemieślnika) odbędzie się w piątek, 29 września 2023 roku od godz 18:00 do 19:00. Do zobaczenia, członkowie SDC.

Komunikaty dla rodziców & młodzieży placówki Swarzędza…

without
https://sdcmuseum.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sdcmuseum.pl/
##FFD523
style1
default
Loading posts...
/home/rainerbz/domains/sdcmuseum.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
on